Авторська інтернет крамниця
Ми зацікавлені у спільних
проєктах з використанням
наших персонажів і товарів.
Надсилайте свої пропозиції на пошту, соціальні мережі, або телефонуйте за номером:
Посилання на соціальні мережі:
Наш e-mail:
Співпраця
Ми надаємо особливі умови для інтернет магазинів, торгівельним мережам, бібліотекам та дитячим закладам, при оптових замовленнях.
Написати у соціальні мережі:
Наш e-mail:
Оптові замовлення
Для додаткової інформації Ви можете звернутися за номером:
Оплата онлайн Кредитною картою (Visa, Mastercard) або Privat24 через LiqPay

Для оплати замовлень онлайн виберіть варіант – «Кредитною картою (Visa, Mastercard) або Privat24 через LiqPay». Після підтвердження замовлення Ви потрапите на сайт платіжної системи, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної карти та пройти верифікацію за допомогою смс-повідомлення. Умови по роботі системи LiqPay читайте на сайті платіжної системи www.liqpay.ua


Повернення платежу


При поверненні товару, грошові кошти будуть перераховані на карту за вирахуванням комісії платіжної системи LiqPay при умові, що оплата проводилась на карту. Виплата проводиться упродовж 5 робочих днів з моменту отримання товару.
У разі скасування замовлення до моменту виправлення товару, грошові кошти повертаються протягом 2 робочих днів за вирахуванням комісії платіжної системи LiqPay.


Оплата готівкою


Покупку можна сплатити готівкою при отриманні товару в службі доставлення. При умові повернення товару який був придбаний з оплатою при отриманні, повернення коштів проводиться на карту чи поштовим переводом. Виплата проводиться упродовж 5 днів з моменту отримання товару.

Повернення книги можливе упродовж 14 днів з моменту отримання посилки в службі доставлення при умові що у книзі є: технічний чи поліграфічний брак: відсутність друкованого тексту, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки, склеєні сторінки.

У інших випадках заміна не проводиться згідно з постановою Кабінету Міністрів України "Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»" згідно з додатком N 3 від 19 березня 1994 р. N 172.

Інший товар, при поверненні повинен мати товарний вид, якщо він не використовувався, мати розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром. Збережене пакування та комплектацію.

Повернення товару

Варіанти оплати