Оплата онлайн Кредитною картою (Visa, Mastercard) або Privat24 через LiqPay
Для оплати замовлень онлайн виберіть варіант – «Кредитною картою (Visa, Mastercard) або Privat24 через LiqPay». Після підтвердження замовлення Ви потрапите на сайт платіжної системи, де необхідно буде ввести реквізити Вашої платіжної карти і пройти верифікацію за допомогою смс-повідомлення. Умови по роботі системи LiqPay читайте на сайті платіжної системи https://www.liqpay.ua/ru.

Повернення платежу.
При поверненні товару, грошові кошти будуть перераховані на карту за вирахуванням комісії платіжної системи LiqPay при умові, що оплата проводилась на карту. Виплата проводиться на протязі 5 робочих днів з моменту отримання товару.
У разі відміни замовлення до моменту відправки товару, грошові кошти повертаються на протязі 2 робочих днів за вирахуванням комісії платіжної системи LiqPay.

Готівкою
Покупку можна сплатити готівкою при отриманні товару в службі доставки.
При умові повернення товару який був придбаний з оплатою при отриманні, повернення коштів проводиться на карту чи поштовим переводом. Виплата проводиться на протязі 5 днів з моменту отримання товару.

Оплата товару
Оплата та повернення товару
Повернення книги можливе на протязі 14 днів з моменту отримання посилки в службі доставки при умові що у книзі є: технічний чи поліграфічний брак: відсутність друкованого тексту, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки, склеєні сторінки.

У інших випадках заміна не проводиться згідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів»" згідно Додатоку N 3 від 19 березня 1994 р. N 172

Інший товар, при поверненні повинен мати товарний вид, якщо він не використовувався, мати розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром. Збережену упаковку та комплектацію.
Повернення товару
Made on
Tilda